موزه تاریخ علم دکتر محفوظی
×

جستجوی کتاب

×

اهداف ما

یا هو…

به سایت کتابخانه دیجیتالی «دیجی کتاب»، مرجع دانلود فایل کتابهای علمی، فرهنگی، هنری و آثار مرتبط با فرهنگ، تمدن و هنر ایران و اسلام، همچنین آثار مرتبط با نسخه‌های خطی دوره اسلامی، تحت نظر موزه دکتر محمدصادق محفوظی خوش آمدید.

در این سایت، که یکی از سه سایتِ همراه موزه محفوظی است، تمرکز خود را بر روی توسعه و ارتقای دسترسی عمومی به ارزشمندترین آثار چاپی که 30 سال از تاریخ انتشار آنها گذشته و به عبارتی نایاب محسوب می شوند و به چهار زبان فارسی، ترکی، عربی و انگلیسی منتشر شده اند.

اهداف اصلی ما در راه اندازی این سایت عبارتند از:

  1. حفظ و ترویج آثار فرهنگی، هنری و تاریخی: با تمرکز بر میراث اسلامی، به معرفی و ترویج و حفظ آثار فرهنگی و تاریخی و علمی ایران و اسلام می‌پردازیم و تلاش می‌کنیم تا این آثار، در اسرع وقت و بی‌قید و شرط و کاملاً رایگان در دسترس علاقمندان قرار گیرند.
  2. ارتقاء دسترسی عمومی: هدف ما ارتقای دسترسی عمومی به دانش و آثار معتبر است. با ارائه کتب مربوطه در چهار زبان، ما سعی در فراهم کردن محیطی دوستانه و آسان برای تمامی افراد جامعه داریم.
  3. استفاده از فناوری بهینه: با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و جلب کمک افراد و مؤسسات متخصص، ما تلاش می‌کنیم تا کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده را به حداکثر برسانیم.
  4. همکاری با موزه دکتر محفوظی: افتخار داریم که این سایت به همراه دو سایت دیگر، با حمایت و زیر نظر موزه دکتر محمدصادق محفوظی فعالیت می‌کند. این همکاری موجب ارتقای و تضمین کیفیت محتوای علمی و فرهنگی سایت ما خواهد شد.

ما با پشتوانه این اهداف، به عنوان یک تیم پویا و متخصص، پیشتاز در ارائه نسخه‌های دیجیتال کتب نایاب و مهم در حوزه تاریخ و فرهنگ ایران و اسلام به جامعه فعالیت خواهیم نمود. امیدواریم که این تلاش‌ها در تحقق اهداف ما کمک کند و به شما عزیزان کمک نماید تا به دنیای گنجینه‌های دانش و فرهنگ نسخه‌های دیجیتال کتب نایاب نزدیک‌تر شوید.

با تشکر از حمایت و همراهی شما.

در انتظار دیدگاه‌ها، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.